Hakkımızda

Şirketimiz 2004 yılında Konya/Beyşehir/Üzümlü Mahallesinde kurulmuştur.

Kurulduğu tarihten bu yana silah sanayi, otomotiv sanayi medikal ve fason bazı sektörlere parça üretimi üzerine yoğunlaşmıştır. Şirketimiz av tüfeği ve av malzemeleri ile ilgili ihtiyaçları en kısa süre içerisinde en uygun fiyata en kaliteli şekilde temin etmektedir. Ayrıca havalı tüfek, kurusıkı, av tüfeği ve av tüfeği yedek parça ihtiyaçlarınızda da şirketimiz tarafından karşılanmaktadır. Bunun yanında 2015 yılından itibaren şarjörlü av tüfeği 12 kalibre ve 20 kalibre seçenekleri ile üretilmeye başlanmıştır.

Firmamız geçen süre içerisinde ileri teknoloji makineler ve eğitimli eleman desteğiyle çok kısa bir zaman içerisinde güveni ve kaliteyi aynı anda yakalama başarısı göstermiştir.

Firma gelişimi planlamasında en önemli öncelik kurumsal ilişkiler ve müşteri memnuniyeti faaliyetlerimize verilmiştir. Bu sayede firmamız sağlıklı büyüme fırsatlarını yakalamış ve bir şirket kültürü oluşmuştur. Günlük kazançlardan ziyade uzun süreli sağlam ilişkiler tek önceliğimizdir. Şuanda gelmiş olduğumuz noktanın üretimde kaliteye vermiş olduğumuz önem ve sistemli çalışmanın sonucu olduğu bilincindeyiz. Otomat sektöründe yeniliklere açık güvenilir ve müşteri memnuniyetini esas alan politikamız otomat firmaları içinde farkımızı hissettirmektedir.